Informacija lankytojams

 

Observatorijoje organizuojamos ekskursijos, kurių dalyviai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Dieninės ekskursijos metu taip pat yra pademonstruojamas 165 cm skersmens teleskopas - didžiausias mokslinės paskirties įrenginys Šiaurės Europoje.

Dėl ekskursijų teirautis telefonu 8-383 45444, 8 61 56 56 77 Observatoriją rasite Molėtų rajone, Kulionių kaime (Kulionys Google maps žemėlapyje).

Žvaigždėtosios Naktys 2018

Balandžio 20 d. Molėtų astronomijos observatorijoje

Renginio eiga gali truputį keistis.
Registruotis nereikia, tikimės, jog visi norintys tilps.
Renginys mokamas - vienos ekskursijos kaina.
Sutemus, astronomijos mėgėjų klubas kviečia teleskopais pasidairyti po dangų.

Tyrėjų naktis - 2017 Molėtų astronomijos observatorijoje

Rugsėjo 29 d.  Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto Molėtų astronomijos observatorija jau tryliktą kartą kviečia į Tyrėjų naktį. “Tyrėjų naktis – 2017”, tai šventė, kurios tikslas – arčiau supažindinti visuomenę su greta jų dirbančiais mokslininkais, suprantamai ir patraukliai paaiškinti jų atliekamų tyrinėjimų ir ieškojimų esmę ir naudą visuomenei, parodyti, kad ir mokslininkai randa laiko pramogoms ir poilsiui. Šį vakarą daugelio Europos šalių gyventojai šimtuose miestų lankysis mokslinėse laboratorijose ir observatorijose, klausys mokslininkų paskaitų, stebės mokslinius eksperimentus, diskutuos su tyrėjais. Molėtų observatorijoje vakaras prasidės Vilniaus universiteto teatro „Minimum“ spektakliu, pasakojančiu apie garsiausią Vilniaus universiteto astronomą Martyną Počobutą.

Puslapiai

MAO@Facebook

Užsiprenumeruoti Front page feed