Informacija lankytojams

 

Observatorijoje organizuojamos ekskursijos, kurių dalyviai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Dieninės ekskursijos metu taip pat yra pademonstruojamas 165 cm skersmens teleskopas - didžiausias mokslinės paskirties įrenginys Šiaurės Europoje.

Dėl ekskursijų teirautis telefonu 8-383 45444, 8 61 56 56 77 Observatoriją rasite Molėtų rajone, Kulionių kaime (Kulionys Google maps žemėlapyje).

Tyrėjų naktis - 2016 Molėtų astronomijos observatorijoje

Rugsėjo 30 d.  Vilniaus universiteto Teorinės fizikos ir astronomijos instituto Molėtų astronomijos observatorija dvyliktą kartą kviečia į Tyrėjų naktį. “Tyrėjų naktis – 2016”, tai šventė, kurios tikslas – arčiau supažindinti visuomenę su greta jų dirbančiais mokslininkais, suprantamai ir patraukliai paaiškinti jų atliekamų tyrinėjimų ir ieškojimų esmę ir naudą visuomenei, parodyti, kad ir mokslininkai randa laiko pramogoms ir poilsiui.

Šį vakarą daugelio Europos šalių gyventojai šimtuose miestų lankysis mokslinėse laboratorijose ir observatorijose, klausys mokslininkų paskaitų, stebės mokslinius eksperimentus, diskutuos su tyrėjais. Jei leis oro sąlygos, pro mėgėjiškus teleskopus bus galima pasigėrėti nakties dangaus grožybėmis.  

Registruokitės čia.

Jei jūs nusprendėte neatvykti, praneškite e-paštu, atsakydami į laišką, gautą registracijos metu.

Žvaigždėtosios Naktys 2016

Data: gegužės 13 d., penktadienis
Pradžia: 19.00 val.
Vieta: Molėtų astronomijos observatorija, Kulionys, Molėtų rajonas
Facebook: https://www.facebook.com/events/276272122707636/

Puslapiai

MAO@Facebook

Užsiprenumeruoti Front page feed