Balsavimas baigtas, Lapkričio 15 d. trys daugiausiai balsų sutinkę pavadinimai su pagrindimais bus pateikti pagrindiniam IAU100 NameExoWorlds komitetui, kuris priims galutinį sprendimą. Tuomet egzoplaneta ir jos žvaigždė pasipuoš lietuviškais pavadinimais.

Komisijos atrinkti pasiūlymai išrikiuoti pagal pateikimo datas

ŽvaigždėPlanetaAprašymas
ViltisTiesaViltis – simbolizuoja viltį, kurią turį Lietuvos gyventojai, viltį gyventi laisvai ir būti nepriklausomiems. Tiesa – simbolizuoja teisišką tiesą ir konstituciją.
TaikaVytisTaika yra tai, ko žemėje dar niekada neturėjome ir būtų didelė garbė tapti pirmąja tauta pasaulyje, įkūrusia Taiką kosmose. Dažnai sakoma, kad turėtume savo tikslais taikytis į žvaiždes ir nusileisime bent ant Mėnulio. Tegul Taikos paskelbimas danguje veikia pasauliui kaip siekiamybės orientyras, o Lietuvos herbo simbolis Vytis – tebūnie mūsų ambasadorius.
GintarasBaltijaGintaras – Lietuvos auksas, Baltijos jūra – vienintelė jūra, į krantus išmetanti išskirtinės rūšies gintarą. Kol mokslas nebuvo taręs tiesos apie gintaro atsiradimą, pagal tuomečius pagonybės papročius, buvo sukurtas labai gražus padavimas „Jūratė ir Kastytis“. Pagal šį padavimą, kaip ir daugeliui nesuprantamų reiškinių, gintarui buvo priskiriama dieviška kilmė.
TeliavelisPatrimpasTeliavelis – Kazimiero Būgos manymu, Teliavelis – kalvis milžinas galiūnas, nukalęs Saulę ir įmetęs ją į dangų. Patrimpas – Dievų trejybėje stovėjęs Perkūno dešinėje pusėje, buvęs šilumos ir vaisių dievas, duodavęs pavasarį, laimę, ramybę, brandą, gausumą, globojęs gyvulius, arimą, javus.
JumpiraUpinisJumpira – Marių deivė, dvasia moters pavidalu. Valdė audras ir vėjus. Šiuo atveju Jumpira tarsi valdo planetą „Upinį“, kuris nors ir buvo upių dievas, negali pasipriešinti Jumpiros traukai, todėl kiekvieną dieną yra šalia jos. Planeta panaši į upėmis nusėtą rūko lauką, o žvaigždė klastinga deivė kerianti savo jega.